Keşfet
Bağlan
-Yarışmamıza Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

-Yarışmaya sadece Türkçe şarkılar katılabilir.

-Yarışma 1.si olsanız bile söylediğiniz şarkının sözleri size ait veya tüm haklarının sizde olmuş olması gerekiyor.Aksi taktirde dijital albüm yapılmayacaktır.

-Kobimedya A.Ş. 3'er aylık dönemlerde, yılda 4 albüm yapacaktır.

-Yarışma 1.leri Mart, Haziran, Eylül, Aralık 2018 tarihlerinde, belirtilen ayların son günü açıklanacaktır. Kazanan kişiler ve şarkıları, Kobimedya Instagram ve Facebook sosyal medya hesaplarında duyurulacaktır..

-Yarışma 1.sinin şarkısının aranje, mix ve mastering işlemleri yapımcı firma Kobimedya A.Ş tarafından yaptırılacaktır. Bu konudaki tüm masraflar Kobimedya A.Ş'ye ait olacaktır.

-Yarışma 1.sine Apple Müzik, TTNET Müzik, Fizzy Müzik başta olmak üzere yerli yabancı tüm dijital platformlarda yayınlanacak şekilde dijital albümü çıkarılacaktır. Fiziki albüm yapıp yapmayacağına Kobimedya A.Ş. daha sonra karar verecektir.

-Yarışma 1.si adına çıkarılan dijital müzik albümü için Kültür Bakanlığı'ndan tüm izinler Kobimedya A.Ş. tarafından alınacaktır.

-Yarışma 1.si için 2 ay boyunca ulusal haber ajanslarında 2 haber yapılacaktır.

-Yarışma 1.si için klip çekimi yapılacaktır.

-Yarışma 1.si için web sayfası yapılacaktır. -Yarışma 1.si albüm yapımcı firması Kobimedya A.Ş. ile sadece 1. olduğu şarkının albümü için sözleşme imzalayacaktır. Uzun süreli bağlayıcı bir sözleşme yapılmayacaktır.

-Yarışma 1.sinin İstanbul'a gelmesi gerektiği hallerde yapımcı firma Kobimedya A.Ş. yol masrafı, konaklama gibi hizmetlerin ücretlerini KARŞILAMAYACAKTIR. Bu sebepten kaynaklanan hiçbir sorumluluğu üstlenmeyecektir.

-Kobimedya A.Ş istediği zaman yarışma kurallarını değiştirme hakkına sahiptir.

-Kobimedya A.Ş istediği zaman yarışmayı bitirme hakkına sahiptir.

-Kobimedya A.Ş. yeterli katılım olmaması durumunda yarışmayı erteleme hakkına sahiptir.

-Yarışmaya katılan her kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılır.