Keşfet
Bağlan
-Sitenizin kuruluş amacı nedir?
-Sitemiz Albüm yapımcı belgesi sahibi Kobimedya A.Ş'ye aittir. Tekelleşen müzik piyasasına yeni sesler kazandırmak için kurulmuştur.

-Yarışma ne kadar sürede tamamlanacak?
-Yarışma 1 yıl boyunca devam edecek. Her 3 ayda bir kazanan olacak. 1 yıl içerisinde 4 albüm yapmayı planlamaktayız.

-Yarışmada 1. olanlar hangi tarihlerde açıklanacak?
-Mart 2018, Haziran 2018, Eylül 2018, Aralık 2018 aylarının son günü birinciler açıklanacaktır. -Sitenizde yapılan yarışma birincileri hangi kriterlere göre belirleniyor?
-Başta en çok dinlenmesi göz önüne alınacaktır. Sonrasında ise kendi bünyemizde yer alan seçici kurul hangi şarkıya albüm yapılacağına karar verecektir

-1. olan şarkı ve şarkıcı neler kazanıyor?
-Kobimedya tarafından şarkısının arenjesi, mix ve masteringi yaptırılıyor. Ulusal haber ajansları tarafından 2 ay boyunca toplam 2 haber yaptırılıyor. Albümü tüm dijital platformlarda yayınlatılıyor. Kültür Bakanlığı ücretleri yatırılıyor. Şarkısı için klip çekimi yaptırılıyor. Şarkıcı adayı için web sayfası yapılıyor. Kısaca çok büyük bütçeler harcayarak yapabileceği her şey bizim tarafımızdan yapılıyor..

-Sitenizde hangi dil şarkılar yarışmaya katılabilir?
-Sitemizde şu an için sadece Türkçe şarkılar yarışabiliyor. Çok yakında Kürtçe,lazca,Azerice şarkılar da yarışmaya katılabilecektir?

-Sitenizde neden pro (ücretli) üyelik seçeneği var?
-Ne yazık ki ülkemizde veri depolama alanlarının maliyetleri oldukça yüksektir. Çok kısa sürede limitleri arttırmayı planlamaktayız.